Falling Fred

Falling Fred 1.0.8

Krwawa zabawa dla fanów gore!

Zalety

  • Proste zasady i wciągająca rozgrywka
  • Ładna grafika

Wady

  • Baner reklamowy jest zbyt widoczny

Bardzo dobry
8

Falling Fred to darmowa gra na Android. Wyróżnia się świetną grafiką oraz ... wysokim poziomem brutalności. Gra może wydawać się nazbyt krwawa dla niektórych graczy, dlatego zalecamy jej pobieranie tylko ludziom o mocnych żołądkach!

W Falling Fred naszym zadaniem jest sterowanie postacią, która spada w dół tunelu. My mamy ją pokierować tak, aby nie wleciała w znajdujące się na trasie przeszkody. Są to np. wiatraki, platformy, buchające płomienie lub najeżone kolcami półki. Wpadnięcie na taką "niespodziankę" nie oznacza jednak końca gry, wręcz przeciwnie! Każde uderzenie wywołuje fontannę krwi, która zalewa nasz wyświetlacz. Twarz tytułowego bohatera Falling Fred zaczyna przypominać pole bitwy, a z każdym uderzeniem ubywa nam ... kończyn! Twoim zadaniem jest aby spadające ciało leciało w dół tunelu jak najdłużej w jednym kawałku.

Sam opis gry może wywołać niechęć, ale prawdą jest to, że mimo hektolitrów krwi w Falling Fred gra się znakomicie. Ciało tytułowego bohatera zachowuje się dosyć realistycznie obijając się od kolejnych przeszkód. Aby gra nie skończyła się zbyt szybko, możemy podładować punkty życia łapiąc po drodze w dół literki F, R, E oraz D.

Naszą postacią sterujemy używając akcelerometru. Sterowanie może jednak przysporzyć wielu kłopotów, ponieważ pod wpływem uderzeń bohater Falling Fred zmienia trajektorię lotu. Opadanie bez odniesienia żadnych ran jest praktycznie nie możliwe. Ważne jednak, żeby dolecieć jak najdalej w jednym kawałku. Pokonując kolejne odległości odblokowujemy etapy. Dodatkowo, jeśli chcemy trochę się wyżyć możemy kupić dodatkowe postacie, których lotem w dół będziemy sterować. Jedna z nich przypomina Osamę Bin Ladena, Justina Biebera, a inna wygląda jak Lady Ga-Ga.

Pomimo tego, że Falling Fred może wydawać się zbyt prosta, zabawa jest świetna! Niestety, spora doza krwi i humoru w stylu gore nie każdemu przypadnie do gustu. Jeśli jednak masz duży dystans do krwawych gier, Falling Fred na pewno Ci się spodoba!

Falling Fred

Download

Falling Fred 1.0.8

Opinie użytkowników o Falling Fred